Parndorf Fashion Outlet

WELCOME TO PARNDORF FASHION OUTLET

Vítejte ve Fashion Outlet Parndorf. Objevte více než 100 módních a lifestylových značek vždy o 30 – 70 % výhodněji.

Užijte si mezinárodní značky od ležérního stylu přes sport, outdoor, obuv či doplňky až po lifestylové výrobky. Více než 70 místních obchodů provozují samotní značkoví výrobci nebo jejich exkluzivní obchodn í partneři. V nabídce jsou modely loňského roku a vzorky s cenami o 30 – 70 % nižšími než jsou doporučené ceny výrobců. S trochou štěstí si můžete koupit skutečný unikát. Otevřené centrum a zastřešené galerie zvou k nákupu a pozastavení. Postaráno je samozřejmě i o malý odpočinek. Dejte si kávu nebo zákusek v některé z našich četných kaváren.

Fashion Outlet Parndorf najdete přímo na dálnici A4, je dostupný ze sjezdu Neusiedl am See – Gewerbepark (Exit 45). Outlet Center je vzdáleno pouhých 30 minut z Vídně, 20 minut z Bratislavy a 50 minut z Györu.

OTEVÍRACÍ DOBA

Monday – Friday 09.30-20.00
Saturday 09.00-18.00
Neděle a svátky zavřeno.

 

 


Můžete se těšit na mimořádný zážitek z nakupování!

Spojte návštěvu Fashion Outlet Parndorf s pobytem v lázních St. Martins Therme & Lodge nebo u oblíbeného Neziderského jezera.

Na této stránce jsme pro vás připravili nejdůležitější informace ve vašem jazyce. Těšíme se na vás!


ZNAČKY


Google Maps

Mit dem Laden der Karte akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Google.
Mehr erfahren

Karte laden

Parndorf Fashion Outlet

Gewerbestraße 4, 7111 Parndorf

+43 (0)2166 20 805
info@parndorffashionoutlet.com

PŘÍJEZD

Jen 30 minut z Vídně
Fashion Outlet Parndorf najdete přímo na dálnici A4, je dostupný ze sjezdu Neusiedl am See – Gewerbepark (Exit 45).

Jen 20 minut z Bratislavy
Po dálnici A6, použijte sjezd na silnici B50 ve směru na Gattendorf a pak odbočte vpravo na silnici B10 ve směru na Neusiedl am See.

Jen 50 minut z Györu
Po Východní dálnici A4, použijte sjezd „Neusiedl – Gewerbepark“ nebo po silnici 10 (Nickelsdorf), nebo po silnici 51 do obce Neusiedl a potom po silnici B50 směr Parndorf.

VLAK A TAXI

Vlaky jezdí na nádraží „Parndorf Ort“ nebo „Neusiedl / See“ čtyřikrát za hodinu z vídeňského hlavního nádraží (Wien Hauptbahnhof) a každou půlhodinu z Bratislavy. Pohodlná přeprava taxíkem z nádraží „Parndorf Ort“ nebo „Neusiedl / See“ do Fashion Outlet Parndorf se společností Taxi Abraham, cena 2,20 € za osobu. Taxi stačí objednat 15 minut před příjezdem na telefonním čísle +43 (0)676 96 26 791.


SLUŽBY

Fashion Outlet Parndorf nabízí četné služby, aby se z vašeho pobytu stal skutečný zážitek z nakupování.

Uzamykatelné skříňky

Pro ničím nerušený den plný nákupů si uschovejte tašky a drobná zavazadla zdarma v našich uzamykatelných skříňkách.

VIP Club

Staňte se zdarma VIP klientem Fashion Outlet Parndorf a užívejte si exkluzivních výhod. Stačí se přihlásit pomocí formuláře v obchodech, ve správě centra (Center Management) nebo online. Jako VIP zákazník máte vždy poslední informace o aktuální nabídce, otevření nových obchodů i o různých akcích a také zvláštní výhody ve Fashion Outlet Parndorf.

Tax-Free-Shopping

Využijte naší služby „Tax-Free Shopping“ a ušetřete na DPH.

Nabídky

Aktuální nabídky v němčině najdete zde.